fot31

Jaki pomysł na wieczór panieński?

Znalezienie pomysłu na zorganizowanie wieczoru panieńskiego, zupełnie nie musi być trudne. W końcu możliwości jest naprawdę wiele. W gruncie rzeczy trzeba przyznać, że dużo tutaj zależy od Waszych możliwości finansowych. Dlatego też całą organizację należy rozpocząć przede wszystkim od ustalenia budżetu.

Gusta Panny Młodej to rzecz święta, jeśli chodzi o przygotowanie pomysłów i prezentów na jej wieczór panieński. Jakby nie było to jej ostatnia impreza w tak zwanym panieńskim stanie. Już wkrótce wkroczy na swoją nową drogę w życiu. Często rozpoczyna się imprezę w domu Panny Młodej lub świadkowej, czy też wynajętym apartamencie. Najczęściej później grupka dziewczyn wyrusza na „miasto”, czyli po prostu na imprezę do klubu. Może warto uatrakcyjnić całą zabawę o coś wyjątkowego i niespotykanego?

SPA – czy to ciekawy pomysł?

Chyba każda kobieta lubi poczuć się zrelaksowana i wypielęgnowana! Dlatego SPA to uniwersalny i sprawdzony pomysł, ale też trzeba zaznaczyć – nietani. Wszystko jednak zależy na jakie zabiegi ostatecznie się zdecydujecie – czy będzie to jeden, czy może cały pakiet. SPA warto rozszerzyć o późniejszą wizytę wizażystki oraz fryzjerki, które upiększą Pannę Młodą i sprawią, że będzie wyglądać fenomenalnie na późniejszej imprezie

W jaki sposób uwiecznić wspaniałe chwile podczas wieczoru panieńskiego? Podpowiadamy – zatrudniając fotografa! Świetna pamiątka po prostu gwarantowana. A Wy możecie spokojnie bawić się, nie zważając na nic. Jeżeli planujecie imprezę w klubie, lepiej wcześniej zarezerwować lożę.

Zanim przystąpicie do celebracji wieczoru panieńskiego, polecamy wybrać się do studia fotograficznego i wziąć udział w sesji zdjęciowej. Pięknie przygotowane przez profesjonalistki z dziedzin makijażu oraz fryzjerstwa, będziecie wprost oszałamiająco wyglądać na zdjęciach oraz podczas dalszej części wieczoru panieńskiego. Nie sposób nie wspomnieć też faktu, iż zdjęcia z sesji panieńskiej będą idealnym prezentem dla Panny Młodej.

Zachęcam od oglądnięcia portfolio z sesji zdjęciowych na wieczór panieński Wrocław.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.