936667398-panienski-5.JPG

Organizacja wieczoru panieńskiego – przydatne porady

Wieczór panieński a wiec pożegnanie panieńskiego stanu świętujemy najprawdopodobniej raz w życiu, żeby uroczystość okazała się wyśmienita, nad jej zaplanowaniem trzeba pomyśleć nieco wcześniej. W ten niezapomniany wieczór baw się nie myśląc o niczym – jest to skuteczny sposób aby odstresować się przed ślubem! Jak najlepiej panieński wieczór przyszykować?

Ślub to niezmiernie istotna chwila w życiu każdej kobiety i mężczyzny. Często przysparza mnóstwo emocji a także stresu. Aby odrobinę ostudzić emocje które towarzyszą temu wydarzeniu należy zaplanować wieczór panieński. Jak najbardziej mowa w tym miejscu o paniach – faceci mają inną imprezę – kawalerski.

Jeśli mowa o liście zapraszanych dziewczyn, to przyszła mężatka nie koniecznie powinna uczestniczyć w jej przygotowaniu. W końcu cała zabawa ma być dla niej całkowitym zaskoczeniem. Trzeba jednak mieć na uwadze jej wskazówki. W czasie układania tego typu listy lepiej pamiętać o tym, aby okroić liczbę zapraszanych uczestniczek imprezy. Nie zapominajmy, że to przyszłej mężatki zabawa i to ona powinna się na niej najlepiej bawić. Natomiast naturalnie nie zaszkodzi, jeżeli reszta przyjaciółek będzie się też dobrze bawić.

Następnie fajnie jest wyznaczyć jakąś małą grupkę odpowiedzialną za przygotowania. Nie ma sensowności angażowania już od razu wszystkich gości. Uzgadniamy wstępnie miejsce gdzie odbędzie się wieczór panieński i jakie będą na niej atrakcje, w ten sposób możliwe jest obliczenie wysokości składki Wiedza o zainteresowaniach Panny młodej umożliwia nam dość rozległe pole do popisu. Dlatego też jeśli przyszła mężatka jest miłośniczką sportów albo kocha pasjonujące przygody, możemy przygotować atrakcję właśnie w takich klimatach.

Wygląd miejsca na panieńską zabawę także będzie mieć znaczenie. Co ważne – im więcej ciekawych, humorystycznych dodatków tym lepiej! Nie zapominajcie, że już za chwile Wasza przyjaciółka zamieszka z wybrankiem swojego serca. Wybierając motyw przewodni pamiętajcie o tym co lubi bohaterka wieczoru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.